sadsad x
asdasd

Salam & Jambon

Yüksek Protein
Doğal Füme
Dilimli Ürün
Yüksek Protein
Dilimli Ürün
Yüksek Protein
Dilimli Ürün
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Salamlar & Jambonlar

Apikoğlu Salam ve Jambon çeşitleri 1 asırlık tecrübesi ile Türk mutfağına uygun şekilde üretilmektedir. Ürünlerimizin tamamında özenle seçilmiş dana eti, karabiber ve çeşitli baharatların eşsiz uyumu ile birlikte harmanlanmaktadır. Yüksek proteinli Salam ve Jambonlar çoğunlukla sporcuların tercih ettiği ürün grupları arasında yer almaktadır. Apikoğlu salam ve jambonları sade olarak hızlı bir şekilde tüketebileceğiniz gibi omlet, pizza, börek içerisine de ekleyebilirsiniz.

Apikoğlu Salam Çeşitleri

İster dilimli, ister blok olarak satın alabileceğiniz Apikoğlu salam çeşitleri atıştırmalık ve kahvaltılık olarak kullanabileceğiniz eşsiz baharatlarla salam keyfinize farklı lezzetler katmaktadır. Ürünlerimiz markamızın 1 asırlık tecrübesi ile üretilmekte olup özenle seçilmiş dana yağ, dana eti ve baharatlar ile harmanlanarak hazırlanmaktadır. Kendine özgü tat ve aromasıyla özellikle kahvaltı sofralarınıza lezzet katan Apikoğlu dana salam çeşitlerini tostlarınızda, soğuk sandviçlerinizde, omlet veya pizza yaparken kullanabilir, günün her öğünü afiyetle tüketebilirsiniz.

Apikoğlu Jambon Çeşitleri

Apikoğlu jambon çeşitleri diğer erimizde olduğu gibi geleneksel yöntemlere sadık kalarak üretilmiştir. Özenle seçilmiş olan sinir ve yağlardan arındırılarak elde edilen dana parça but etleri özel tuz ve baharatlar ile birlikte gece boyunca vakumlu masaj makinesinde harmanlandıktan sonra otomatik makinelerde özel kılıflarında pişirilmektedir. Apikoğlu jambon çeşitleri yüksek protein ve düşük yağ oranına sahiptir. Dana Jambonu çeşitlerini tostlarınızda, soğuk sandviçlerinizde, pizza veya omlet yaparken kullanabilirsiniz.

Salamlı & Jambonlu Tarifler (Video)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.