sadsad x
asdasd

Sosis

Yüksek Protein
Doğal Füme
Dilimli Ürün
Yüksek Protein
Doğal Füme
Dilimli Ürün
Yüksek Protein
Doğal Füme
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Apikoğlu Kalitesiyle Sosisler

Apikoğlu sosisleri, özenle seçilmiş dana etinin yanında; tuz, karabiber ve birçok baharatlarla harmanlanarak el değmeden kuzu bağırsaklarına doldurulup, doğal ortamda fümelenip, pişirilmesiyle her yaşa hitap eden bir damak zevki sunar. Benzersiz tadıyla günün her saati tüketebileceğiniz Apikoğlu sosislerini arzuya göre ızgarada, mangalda, ocakta, barbeküde veya haşlayarak damak tadınıza uygun şekilde hazırlayabilirsiniz. Sosislerimizin lezzetini ve yapısını korumak adına soymadan tüketmenizi tavsiye ederiz. Apikoğlu'nun özel füme kars gravyerli dana sosisi ve dana kokteyl sosisinin haricinde doğal füme dana bratwurst ve franfurter çeşitleri de bulunmaktadır.

Sosis Çeşitleri

Frankfurter Sosis, özenle seçilmiş dana eti, tuz, soğan ve çeşitli baharatların karışımı ile yenilebilir doğal kuzu bağırsaklarına doldurulduktan sonra füme fırınlarında gürgen ve meşe palamudu talaşları kullanılarak doğal ortamda fümelenip pişirilmesiyle Türk damak tadına uygun olarak üretilir.

Bratwurst Sosis, ilk olarak Almanya’da üretilmiş olan bir sosis çeşididir. Apikoğlu Doğal Füme Dana Bratwurst Sosis özenle seçilmiş dana eti, tuz, hardal tozu, soğan ve çeşitli baharatların karışımı ile yenilebilir doğal kuzu bağırsaklarına doldurulduktan sonra füme fırınlarında gürgen ve meşe palamudu talaşları kullanılarak doğal ortamda fümelenip pişirilmesiyle Türk damak tadına uygun olarak üretilir.

Kars Gravyerli Sosis, Ortalama 1 yıla varan olgunlaşma süreci geçiren, kendine has aroması olan yüksek protein içeriğine sahip Kars Gravyer peyniri yine yüksek proteinli Apikoğlu sosis ile birleştirilmiştir. Apikoğlu Doğal Füme Kars Gravyerli Dana Sosis; dana eti, Kars gravyer peyniri, tuz ve baharatların karışımı ile yenebilir doğal kuzu bağırsaklarına doldurulduktan sonra füme fırınlarında gürgen ve meşe palamudu talaşları kullanılarak doğal ortamda fümelenip pişirilmesiyle Türk damak tadına uygun olarak üretilir.

Mergez Sosis, Akdeniz Usulü Baharatlı Dana Mergez Sosis özenle seçilmiş dana eti, tuz ve Akdeniz usulü baharatların karışımı ile yenilebilir doğal kuzu bağırsaklarına doldurularak Türk damak tadına uygun olarak üretilir.

Kokteyl Sosis, Dana Kokteyl Sosis özenle seçilmiş dana eti, tuz ve çeşitli baharatların karışımı ile Türk damak tadına uygun olarak üretilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.