sadsad x
asdasd

SİZDEN GELENLER

En lezzetli anları paylaştığımız 110 yılı aşkın sürede hep daha iyi olmak için, kaliteden ödün vermemek için, sizlere en güzel tatları üretmek için ve güveninize layık olmak için her gün canla başla çalışan oldukça büyük bir aileyiz. En büyük mutluluk kaynağımız ise sizler tarafından takdir edilmek. Bu yüzden bir gurur tablosu olarak gördüğümüz bu yorumları sizlerle de paylaşmak istedik. Hem bizi tercih eden, hem de vakit ayırıp görüşlerini bizimle paylaşan herkese sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız. Birlikte nice 110 yıllara!
BİZİM HAKKIMIZDA DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?
YORUM YAZIN
Uzun yıllardır almadığım bir sucuk markası. 1971-1986 yıllarında İstanbul da ikamet ederken sürekli tükettiğimiz bir markaydı. Kalitede değişen bir şey yok,her zaman olduğu gibi çok iyi. Ama işin gerçeği olan bir şey var, o yıllarda ki lezzetli etleri bu zamanda bulmak imkansız gibi. Şu an bulunabilecek en iyi malzemelerle yapılan bir ürün, tavsiye ederim, memnun kalırsınız.
DEVAMINI GÖR
Ürünlerinizin çok iyi olduğunu 60 yıllık hayatımda çok test ettim şu an almakda istiyorum fakat 300 üstü tüm firmalar kargo parası almıyor ama siz alıyorsunuz koskoca Apikoğluna yakışıyormu 🥺
DEVAMINI GÖR
Buranın kavurması yediğim en iyi kavurma. Sıfır sinir ve çok az yağ var.
DEVAMINI GÖR
Diğer marka ürünleri Apikoğlu kalitesinin yanında yaklaşamıyor. Özellikle kavurma başka yerden alınmaz.
DEVAMINI GÖR
Ben bu markayla büyüdüm babam bize herzaman bu markanın sucuklarıyla büyüttü şimdi ben çocuklarımı büyütüyorum. Bunca yıl içinde kalitesinde bir eksilme olmadı ve artarak devam ediyor. Teşekkür ederim APİKOĞLU
DEVAMINI GÖR
Uzun yıllardır vazgeçemediğim, tadına ve kalitesine güvendiğim marka. Yaşadığım şehirlerin marketlerinde bulunmadığından online sipariş veriyorum. 2-3 gün gibi kısa sürede teslim ediliyor. Bu süreçte emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.
DEVAMINI GÖR
Her şey çok teşekkürler
DEVAMINI GÖR
Çok iyi paketlenmişti. Soğuk zincir bozulmadan elime ulaşti.
DEVAMINI GÖR
Bu sıcaklarda hızlı kargo çok önemli. Teşekkürler. 1 günde İstanbul dan aydına geldi
DEVAMINI GÖR
Ambalaj kargo herşey çok güzel. Teşekkür ederim.
DEVAMINI GÖR
1 2 3 4 5 .... 7 8 9
Yorumda isminiz görünsün mü?
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.